Start /

Pieczątki Olsztyn

erzet_erzet@wp.pl, druk.erzet@o2.pl, erzet5@wp.pl 89 527 23 84, 89 527 03 92 pl. Pułaskiego 7/3 (C.H. Manhattan), 10-514 Olsztyn

Pieczątki Olsztyn

Wykonujemy pieczątki kauczukowe oprawione w oprawy firm colop, trodat i wagraf. Zamów pieczątkę online i odbierz osobiście w Olsztynie, pl. Pułaskiego 7/3 (C.H. Manhattan). Najlepsze pieczątki Olsztyn.

   Zobacz cennik »

   Zamów pieczątkę online »

 

Pieczątki Olsztyn – do czego możesz je wykorzystać?

Wyrabianie pieczątek firmowych nie jest obowiązkowe, jednak znacznie ułatwia pracę przedsiębiorców zarówno w dużej jak i małej firmie. Mogą służyć do podania danych kontaktowych, oznakowania korespondencji, opakowań, ulotek, segregatorów i teczk firmowych czy artykułów w promocji. W dzisiejszych czasach pieczątka to nie tylko dane firmowe. Autorskie pieczątki z logo, odnośnikiem do social mediów, ulubionym cytatem, grafikę lub innym intrygującym podpisem podkreślają wyjątkowość danego produktu i skracają dystans między twórcą a odbiorcą.

Dzięki pieczątkom można oznaczać książki (ekslibris), karty pocztowe, bileciki, winietki, zaproszenia. Niekiedy wykonuje się także pieczątki imitujące ręczny podpis (tzw. faksymile), wykorzystując je do sygnowania wysokonakładowych, personalizowanych druków. Płytki tekstowe oprawiamy w dopasowane do nich oprawy (automatyczne, ręczne, drewniane i inne) renomowanych producentów. Produkty firm Colop, Trodat czy Wagraf znane są z dobrej jakości, wytrzymałości, ładnego wzornictwa i różnorodnej kolorystyki, mogą też posiadać powłokę antybakteryjną.

Wykonamy specjalne stemple do znakowania ciastek, odzieży, kreatywne świąteczne, walentynkowe, ślubne Aby zamówić pieczątkę w Olsztynie wystarczy wpisać jej treść, załączyć logo lub inny rysunek (jeśli chcesz go umieścić na pieczątce), wybrać kolor tuszu oraz oprawę, wypełnić formularz. Można również zamówić pieczątkę przez e-mail. Jeżeli chcesz zobaczyć jak będzie ona wyglądała, prześlemy projekt do akceptacji. Czas realizacji pieczątek w Olsztynie to 1 dzień. Możesz ja odebrać w naszej firmie lub poprosić o wysłanie kurierem. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pieczątek.